Radyo dinle

radyo dinle

TRT Nağme Dinle

TRT Nağme
Adres : Radyo Dairesi Başkanlığı TRT/Oran/Ankara
Yayın Türü : Sanat Müziği
Yayın Alanı : Ulusal

Telefon : 03124632330
Web : www.trt.net.tr
E-Mail : aktifhat@trt.net.trRadyo'yu 1'de Bizden Dinleyin... Hata Bildir (Radyo Çalışmıyor !)

Paylaş


Hani hep yakınırız ya, bilimsel ve teknolojik gelişmelerin ülkemize geç girmesinden... Radyoculuk açısından durum tam tersidir oysa. 6 Mayıs 1927 de, dünyayla neredeyse aynı anda başlar Türk toplumunun radyo serüveni. 1 Mayıs 1964 de TRT’nin kurulmasıyla da yepyeni bir ivme kazanır.

Bugün TRT Radyoları, kamu yayıncılığı sorumluluğu, tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışı, doğru ve güzel Türkçesi, haber, bilgi, eğitim, kültür, müzik, eğlence içeriğiyle; ülkenin her köşesine, toplumun her kesimine seslenmektedir.

TRT Türkiye Radyoları, Radyo-1, Radyo-2 (TRT FM), Radyo-3, Radyo-4, 5 Bölge Radyosu (Antalya, Çukurova, GAP-Diyarbakır, Erzurum, Trabzon), Türk Sanat Müziği sevenler için TRT Nağme, Türkü dostlarına yönelik TRT Türkü, TRT Radyo Haber Kanalı ve uluslararası radyo kanalları Türkiyenin Sesi Radyosu(32 dil) ve Avrupa FM ile radyo yayıncılığı alanında ülkemizde ve dünyada etkin bir güç konumundadır.

TRT Nağme: 6 Mayıs 2009 da yayınına başlayan TRT Nağme, FM vericilerinden, internet ve uydu üzerinden Türk Sanat Müziği severlerle buluşuyor. TRT Nağme yayınlarında 24 saat kesintisiz Türk Sanat Müziği ne yer veriliyor. TRT arşivinden seçme eserler ve yeni kayıtlar TRT kalitesiyle TRT Nağme de sunuluyor.
Etiketler: TRT Nağme fm dinle, TRT Nağme frekansı, Canlı TRT Nağme dinle, TRT Nağme online, TRT Nağme radyo dinle, TRT Nağme, Online TRT Nağme, TRT Nağme canlı,

TRT Nağme Frekansları
Frekanslar için tıklayın

Benzer Radyolar